Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатење

Инвертер Климатизери feed

Сортирање:
Назив Цена Слика Опис  
Vivax ACP-12CH35AUJI 25.990 ден.
22.990 ден.
Со попуст од: 3.000 ден.
3,5kW R32 инвертер клима уред Енергетска класа за греење: A++, Енергетска класа за ладење:A+ Повеќе...
Vivax ACP-12CH35AERI R32 29.490 ден.
25.990 ден.
Со попуст од: 3.500 ден.
3,5kW R32 инвертер клима уред Енергетска класа за греење: A++, Енергетска класа за ладење:A+ Повеќе...
Vivax ACP-12CH35AERI GOLD R32 29.490 ден.
27.990 ден.
Со попуст од: 1.500 ден.
3,5kW R32 инвертер клима уред Енергетска класа за греење: A++, Енергетска класа за ладење:A+ Повеќе...
Vivax ACP-12CH35AERI SILVER 29.990 ден.
28.990 ден.
Со попуст од: 1.000 ден.
3,5kW R32 инвертер клима уред Енергетска класа за греење: A++, Енергетска класа за ладење:A+ Повеќе...
Vivax ACP-12CH35AERI RED 29.990 ден.
28.990 ден.
Со попуст од: 1.000 ден.
3,5kW R32 инвертер клима уред Енергетска класа за греење: A++, Енергетска класа за ладење:A+ Повеќе...
Favorit 18000 BTU Inverter 34.990 ден.
33.690 ден.
Со попуст од: 1.300 ден.
DC inverter; 18000 btu; до 60 м2; Ѕиден сплит систем; Повеќе...


  • «« Почеток
  • « Претходна
  • 1
  • Следна »
  • Крај »»