Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX GMX 4.0 20" - Pink
Gorenje DF6116EAEG WKL 2003 S

MAX GMX 4.0 20" - Pink
Поголема слика


MAX GMX 4.0 20" - Pink


( MAX )
Цена: 5.790 ден.
5.190 ден.
Со попуст од: 600 ден.

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала 20"
Челични бандажи
Метални предни и задни кочници
Касетна средна осовина
Полу алиминиумски рачки за кочници
6 брзини

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (29)