Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX CROSS 5.0 26" NIKEL
Gorenje DK6315XGorenje EM300E

MAX CROSS 5.0  26" NIKEL
Поголема слика


MAX CROSS 5.0 26" NIKEL


( MAX )
Цена: 6.290 ден.
5.661 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Метален рам 17"
Цврста предна вилушка
V brake кочници
18 брзини
Педали со дијамaнтски облик, со лагери
Висококвалитетно седиште "Vader"
Висококвалитетни гуми "Wanda

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (29)