Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX PINKI 16" 5.0
MAX SuperMAX 16" 5.0MAKS 3260 INOX

MAX PINKI 16" 5.0
Поголема слика


MAX PINKI 16" 5.0


( MAX )
Цена: 3.990 ден.
3.591 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 16"
Предна и задна кочница
Штитник за ланецот
Помошни тркала
Преден браник
Предна корпa
Задна корпа за кукла
Реси на рачките
Украсно ѕвонче

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (29)