Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX STELLA 5.0 27,5" - CRN
MAX WARFARE 5.0 24" - црн преден дискMAX RUNNER 5.0 CRN/CRVEN - 29" SO DISKOVI

MAX STELLA 5.0 27,5" - CRN
Поголема слика


MAX STELLA 5.0 27,5" - CRN


( MAX )
Цена: 8.890 ден.
8.001 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 27.5" Метален рам: 17" Гуми Wanda: 27.5"x 1,95 Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач седиште: Vader Comfort Lady со М6 Quick Release Бандажи: дупли алуминиумски Кочници: Преден и заден диск Средна осовина: со затворен касетен систем Шифтери на преден менувач - Брзо менување (Rapid Fire) Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed) Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (29)