Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow MAX SPORTIVO 5.0 20" SO DISKOVI
MAX WARFARE 5.0 24" - SILVERMAX DIVA 5.0 24" - бел

MAX SPORTIVO 5.0 20" SO DISKOVI
Поголема слика


MAX SPORTIVO 5.0 20" SO DISKOVI


( MAX )
Цена: 7.790 ден.
7.011 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 20" Метален рам: 11,5 Гуми Wanda: 20" x 1,95 Рачки за кочници: полу алуминиумски Гидан: BMX седиште: Vader со М6 Qick Release; Бандажи: дупли алуминиумски Предна вилушка со амортизер Кочници: преден и заден диск Средна осовина: со затворен касетен систем Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed) Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Велосипеди (29)