Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
MAX RS-1 5.0 20" ZELENSTIEBEL ELTRON CNS 300 S

MAX SPORTIVA 5.0 20"
Поголема слика


MAX SPORTIVA 5.0 20"


( MAX )
Цена: 6.790 ден.
6.111 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 20" Метален рам: 11.5" Гуми Wanda: 20" x 1,95 Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач Гидан: BMX седиште: Vader Sport со М6 Quick Release Бандажи: метални Кочници: V-brake алуминиумски кочници Средна осовина: со затворен касетен систем Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed) Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.