Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX DIVA 5.0 24" - бел
MAX SPORTIVO 5.0 20" SO DISKOVIMAX MISSY 5.0 24" - PINK

MAX DIVA 5.0 24" - бел
Поголема слика


MAX DIVA 5.0 24" - бел


( MAX )
Цена: 7.790 ден.
7.011 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 24"
Метален рам: 13"
Гуми Wanda: 24"x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: алуминиумски V-brake
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач -  Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.