Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX HONIGAN 5.0 29" со дискови син
MAX RUNNER 5.0 CRN/ZOLT - 29" SO DISKOVIMAX HONIGAN 5.0 29" со дискови црн

MAX HONIGAN 5.0 29" со дискови син
Поголема слика


MAX HONIGAN 5.0 29" со дискови син


( MAX )
Цена: 9.590 ден.
8.631 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 29"
Метален рам: 18"
Гуми Wanda: 29" x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: Преден и заден диск
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач -  Sunrun
Шифтери на заден менувач - Sunrun 21 speed
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.