Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.


PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX HORNET 5.0 27,5" - црн
MAKS ART DECO 9Соларен Колектор 10 БП

MAX HORNET 5.0 27,5" - црн
Поголема слика


MAX HORNET 5.0 27,5" - црн


( MAX )
Цена: 11.990 ден.
10.791 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 27.5" Алуминиумски рам: 19" Гуми Wanda: 27.5"x 2,10 Рачки за кочници: Shimano EF500 седиште: Vader Sport-S со М6 Quick Release; Бандажи: дупли алуминиумски Кочници: алуминиумски V-brake Средна осовина: со затворен касетен систем Шифтери на преден менувач - Брзо менување (Rapid Fire) Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed) Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.