Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX HORNET 5.0 27,5" - црн
MAKS ART DECO 9Соларен Колектор 10 БП

MAX HORNET 5.0 27,5" - црн
Поголема слика


MAX HORNET 5.0 27,5" - црн


( MAX )
Цена: 11.990 ден.
10.791 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 27.5" Алуминиумски рам: 19" Гуми Wanda: 27.5"x 2,10 Рачки за кочници: Shimano EF500 седиште: Vader Sport-S со М6 Quick Release; Бандажи: дупли алуминиумски Кочници: алуминиумски V-brake Средна осовина: со затворен касетен систем Шифтери на преден менувач - Брзо менување (Rapid Fire) Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed) Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.