Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX SITY ADVANCE 5.0 26"
MAX DIVA 5.0 24" - белFAVORIT MBP VL 20

MAX SITY ADVANCE 5.0 26"
Поголема слика


MAX SITY ADVANCE 5.0 26"


( MAX )
Цена: 7.990 ден.
7.191 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 26"
Метален рам: 15"
Гуми Wanda: 26"x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Comfort Lady со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: алуминиумски V-brake
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач -  Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.