Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX SITY ADVANCE 5.0 26"
MAX SPORTIVO 5.0 20" SO DISKOVIFAVORIT MBP VL 20

MAX SITY ADVANCE 5.0 26"
Поголема слика


MAX SITY ADVANCE 5.0 26"


( MAX )
Цена: 7.990 ден.
7.191 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 26"
Метален рам: 15"
Гуми Wanda: 26"x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Comfort Lady со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: алуминиумски V-brake
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач -  Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.