Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX HONIGAN 5.0 29" со дискови црн
BLIST ZARMAX HONIGAN 5.0 29" со дискови син

MAX HONIGAN 5.0 29" со дискови црн
Поголема слика


MAX HONIGAN 5.0 29" со дискови црн


( MAX )
Цена: 9.590 ден.
8.631 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 29"
Метален рам: 18"
Гуми Wanda: 29" x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: Преден и заден диск
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач -  Sunrun
Шифтери на заден менувач - Sunrun 21 speed
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.