Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
MAX RS-1 5.0 20" SILVERMAX SPORTIVA 5.0 20"

MAX RS-1 5.0 20" ZELEN
Поголема слика


MAX RS-1 5.0 20" ZELEN


( MAX )
Цена: 6.790 ден.
6.111 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 20"
Големина на рам: 11.5"
Рам: метален
Гуми: Wanda 20"x1.95
Рачки за кочници: полу алуминиумски
Гидан: BMX
Седиште: Vader со М6 Qick Relase
Бандажи: метални
Кочници: V-brake метални
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.