Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
MAX RS-1 5.0 20" SILVERAEG WKL 3003 S

MAX RS-1 5.0 20" ZELEN
Поголема слика


MAX RS-1 5.0 20" ZELEN


( MAX )
Цена: 6.790 ден.
6.111 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 20"
Големина на рам: 11.5"
Рам: метален
Гуми: Wanda 20"x1.95
Рачки за кочници: полу алуминиумски
Гидан: BMX
Седиште: Vader со М6 Qick Relase
Бандажи: метални
Кочници: V-brake метални
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.