Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX RUNNER 5.0 CRN/CRVEN - 29" SO DISKOVI
Kappa KAMINOX 60XMAX RUNNER 5.0 CRN/ZOLT - 29" SO DISKOVI

MAX RUNNER 5.0 CRN/CRVEN - 29" SO DISKOVI
Поголема слика


MAX RUNNER 5.0 CRN/CRVEN - 29" SO DISKOVI


( MAX )
Цена: 8.990 ден.
8.091 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 29" Големина на рам: 18" Рам: метален Гуми: Wanda 29" x 2,10 Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач Седиште: Vader Sport со М6 Qick Relase Бандажи: дупли алуминиумски Кочници: Преден и заден диск Средна осовина: со затворен касетен систем Шифтери на преден менувач - Брзо менување (Rapid Fire) Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 21 speed) Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.