Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Велосипеди arrow Велосипеди arrow MAX ALPINE 5.0 29" SO DISKOVI
PLAMEN TrenkFAVORIT 12000 BTU

MAX ALPINE 5.0 29" SO DISKOVI
Поголема слика


MAX ALPINE 5.0 29" SO DISKOVI


( MAX )
Цена: 13.990 ден.
12.591 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 29" Алуминиумски рам: 18 Гуми Wanda: 29" x 1,95 Рачки за кочници: Shimano Index EF500 седиште: Vader со М6 Qick Release; Бандажи: дупли алуминиумски Кочници: преден и заден диск Средна осовина: со затворен касетен систем Шифтери на преден менувач - Rapid Fire Shimano Шифтери на заден менувач - Rapid Fire Shimano 21 speed Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.