Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.


PDFПечатењеE-mail
Соларен Колектор 20 БПFAVORIT 5-B

MAX VENUM 5.0 29"

MAX VENUM 5.0 29"


( MAX )
Цена: 16.990 ден.
15.291 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 29"
Алуминиумски рам: 18"
Гуми Wanda: 29"x1,95
Рачки за кочници: Полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader со М6 Qick Release
Бандажи: Дупли алуминиумски
Кочници: V-brake алуминикумски
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач - Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.