Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Соларен Колектор 20 БПFAVORIT 5-B

MAX VENUM 5.0 29"

MAX VENUM 5.0 29"


( MAX )
Цена: 16.990 ден.
15.291 ден.
Со попуст од: 10.00%

Прашајте не за овој производ

Големина на тркала: 29"
Алуминиумски рам: 18"
Гуми Wanda: 29"x1,95
Рачки за кочници: Полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader со М6 Qick Release
Бандажи: Дупли алуминиумски
Кочници: V-brake алуминикумски
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач - Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.