Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Gorenje BO71SY2BTriumph F

Gorenje IT612ASC
Поголема слика


Gorenje IT612ASC


( Gorenje )
Цена: 18.390 ден.

Прашајте не за овој производ 

Плоча

Индукциска стаклокерамичка плоча
Тајмер
Сензорско управување на допир
PowerBoost функција
SuperBoost
AllBoost, појачана моќност на делување на сите зони истовремено
PowerControl
EasyClean - супер едноставно чистење
Европски квалитет
Брусен раб на плочата
4 индукциски зони за готвење
лево напред: Ø 18,5 cm, 1,4/2 kW, 
десно напред: Ø 16,5 cm, 1,2/1,4 kW, 
лево назад: Ø 16,5 cm, 1,2/1,4 kW, 
десно назад: Ø 20,5 cm, 2/2,3 kW

Сигурносен систем

Заштита од деца
Сигнализација на преостаната топлина

Технички карактеристики

Приклучна моќ(V): 220-240 V
Приклучна моќ: 7100 W
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 5,6 × 51 cm
Мерки за вградување: 56 × 5,2 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 71 × 17 × 63,5 cm
Бруто тежина на апаратот: 11 кг
EAN Код: 3838942786044
Вградна шема:
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.