Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PLAMEN SlavonacKappa FIERA 90SF rc-5

Gorenje ECT6SY2B
Поголема слика


Gorenje ECT6SY2B


( Gorenje )
Цена: 15.990 ден.

Прашајте не за овој производПлоча

Стаклокерамичка плоча

Тајмер

SmartControl

StopGo (пауза)

Одржување на топлина

Сензорско управување на допир

Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување

Брусен раб на плочата

4 Hi-light грејни места
лево напред: Двојна грејна површина 21/12 cm, 2,2 kW,

десно напред: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW,

лево назад: Круг (hi-light) 14,5 cm, 1,2 kW,

десно назад: Двојна грејна површина 18/12 cm, 1,7 kW

Сигурносен систем

 

Сигурносен уред

StopGo (пауза)

Можност за заклучување

Сигнализација на преостаната топлина

Технички карактеристики

  

Приклучна моќ(V):

230 V

Димензии (Ш x В x Д):

60 × 5,4 × 51 cm

Мерки за вградување:

56 × 5 × 49 cm

Димензии на амбалажата (Ш x В x Д):

71 × 17 × 63,5 cm

Бруто тежина на апаратот:

10,6 кг

Дизајн:

Црна

EAN Код:

3838942940

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.