Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
MAX CROSS 5.0 26" NIKELSTIEBEL ELTRON CNS 250 S

Gorenje EM300E
Поголема слика


Gorenje EM300E


( Gorenje )
Цена: 6.550 ден.

Прашајте не за овој производ 

Плоча

Електрична плоча за готвење
1 експрес рингла + 1 нормална рингла
напред: Нормална рингла 14,5 cm, 1 kW, 
назад: Експрес рингла 18 cm, 2 kW

Технички карактеристики

Приклучна моќ(V): 230 V
Приклучна моќ: 3000 W
Димензии (Ш x В x Д): 28,8 × 4,5 × 51 cm
Мерки за вградување: 26,8 × 7 × 49 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 34 × 12 × 57 cm
Бруто тежина на апаратот: 5,6 кг
Вградна шема:
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.