Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Gorenje BO71SY2WGorenje ECT6SY2W

FAVORIT 4 - Ј BLACK
Поголема слика


FAVORIT 4 - Ј BLACK


( Favorit )
Цена: 18.990 ден.
17.690 ден.
Со попуст од: 1.300 ден.

Прашајте не за овој производ

FAVORIT 4 - J

 

Независен шпорет (рерна+стакло керамика, сензори)

Независна рерна: 

- вградни димензии: В/Ш/Д 59/59,5/55 cm
- енергетска класа: B
- 8 позиции на контролни склопки
- контролно копче за рерната
- копче за термостат на рерната
- стаклена управувачка табла
- светло во рерната
- една решетка и длабока тава во рерната
- турбо вентилатор
- грејачи: горе-1200; доле-1100 W
- грил грејач:1000 W
- боја: црнa

Независна стаклокерамичка плоча: 

- вградни димензии В/Ш/Д: 4,1/59/52 cm
- 4 зони на греење
- големина на зоните: (2x145mm од 1200 W ) (2x180 mm од 1800 W)
- контрола на допир
- заклучување

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.