Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PANASONIC DMC FZ28E-KGorenje BO75SY2B

FAVORIT 4 - Ј LUX
Поголема слика


FAVORIT 4 - Ј LUX


( Favorit )
Цена: 21.990 ден.
19.490 ден.
Со попуст од: 2.500 ден.

Прашајте не за овој производ

FAVORIT 4 - J LUX

 

Независен шпорет (рерна+стакло керамика, сензори)

Независна рерна: 

- вградни димензии: В/Ш/Д 59/59,5/55 cm
- енергетска класа: A
- 8 позиции на контролни склопки
- контролно копче за рерната
- копче за термостат на рерната
- стаклена управувачка табла
- светло во рерната
- една решетка и длабока тава во рерната
- турбо вентилатор
- грејачи: горе-1200; доле-1100 W
- грил грејач: 1000 W

Независна стаклокерамичка плоча: 

- вградни димензии В/Ш/Д: 4,1/59/52 cm
- 4 зони на греење
- големина на зоните: (2x145mm од 1200 W ) (2x 180mm од 1800 W)
- контрола на допир
- заклучување

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.