Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
MAX SPORTIVO 5.0 20" SO DISKOVIMAX SITY ADVANCE 5.0 26"

FAVORIT MBP VL 20
Поголема слика


FAVORIT MBP VL 20


( Favorit )
Цена: 7.990 ден.
7.750 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

FAVORIT MBPVL 20

Гаранција:  3 Години

- вградни димензии: Ш/В/Д: 59,4cm/31,3cm/38,2cm
- волумен: 20 L
- тежина: 14кг
- излезна моќ: 800W
- излезна моќ на грил: 1000W
- 5 нивоа на моќност
- автоматско мени
- дигитален тип на контроли
- комбинирано готвење
- дигитален саат
- тајмер за готвење со 95’
- функција за одмрзнување
- експрес готвење
- меморија за зададена функција
- стаклен сад на вртење: 245mm
- сигнал за завршена функција
- детско заклучување
- inox внатрешност
- inox преден панел
- врата на повлекување
- стакло на врата

 

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.