Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow TIM SISTEM Magic
BLIST Ogan LMAKS ART DECO 9

TIM SISTEM Magic
Поголема слика


TIM SISTEM Magic


( Tim Sistem )
Цена: 11.490 ден.
10.190 ден.
Со попуст од: 1.300 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 83,5
  • Ширина - 49
  • Должина - 51
Ложиште[cm]
  • Висина - 25
  • Ширина - 30
  • Должина - 35
Маса [Kg] 61
Номинална јачина [KW] 10
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)