Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow STIEBEL ELTRON CNS 250 S
Gorenje EM300EAEG WKL 2503 S

STIEBEL ELTRON CNS 250 S
Поголема слика


STIEBEL ELTRON CNS 250 S


( STIEBEL )
Цена: 6.690 ден.
6.290 ден.
Со попуст од: 400 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Мoќност [Kw] 2.5
Тип на грејач Јак алуминиумски дебел грејач
Подесување на температура од 6°C до 30°C
Постоље за монтажа на ѕид ДА
Подвижно постоље со тркалца Се купува посебно
Боја Бела
Заштита од вода "Splashproof " IP 24
Електричен приклучок
220-240 V
Заштита од прегревање Двојна заштита
Димензии [mm]
  • Висина - 450
  • Ширина - 890
  • Должина - 100
Тежина [Kg] 8.4
Простор кој може да го загрева [m2] до 25
Бичност Безшумна при работа
Дизајн Модерен, рамен и тенок дизајн
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)