Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow PLAMEN Amity 3
FAVORIT 4 - ЈСоларен Колектор 24 БП

PLAMEN Amity 3
Поголема слика


PLAMEN Amity 3


( Plamen )
Цена: 19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 76.4
  • Ширина - 59.7
  • Должина - 51.9
Ложиште [cm]
  • Висина - 34
  • Ширина - 49
  • Должина - 29
Маса [Kg] 122
Номинална јачина [KW] од 8 до 11
Одвод за чад - дијаметар [mm] 120
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)