Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Plamen 850 TERMO GLASS
Favorit 18000 BTU InverterPRITY CY

Plamen 850 TERMO GLASS
Поголема слика


Plamen 850 TERMO GLASS


( Plamen )
Цена: 37.990 ден.
35.960 ден.
Со попуст од: 2.030 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 82,5
  • Ширина - 84,5
  • Должина - 60
Ложиште[cm]
  • Висина - 30
  • Ширина - 20
  • Должина - 41,5
Димензии на рерна [cm]
  • Висина - 30
  • Ширина - 40
  • Должина - 44
Маса [Kg] 155
Моќност на котел за парно [KW] 7,5
Моќност на камин [KW] 6,5
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)