Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow PLAMEN Dora 10 N
Gorenje W72X2PLAMEN Slavonac

PLAMEN Dora 10 N
Поголема слика


PLAMEN Dora 10 N


( Plamen )
Цена: 15.490 ден.
13.490 ден.
Со попуст од: 2.000 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 85
  • Ширина - 38
  • Должина - 42
Ложиште [cm]
  • Висина - 34
  • Ширина - 31,4
  • Должина - 31,4
Маса [Kg] 63,5
Номинална јачина [KW] 6
Одвод за чад - дијаметар [mm] 118
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)