Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.

Администратор


PDFПечатењеE-mail
Греење arrow PLAMEN Barun Insert Termo
PRITY C W18PRITY TC

PLAMEN Barun Insert Termo
Поголема слика


PLAMEN Barun Insert Termo


( Plamen )
Цена: 46.990 ден.
41.690 ден.
Со попуст од: 5.300 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Димензии [cm]
  • Висина - 59
  • Ширина - 69
  • Должина - 44
Маса [Kg] 136
Моќност на котел за парно [KW] 10
Моќност на камин [KW] 10
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Отвор за ложиште [cm]
  • Висина - 35
  • Ширина - 56
Отвор за одвод на чад [cm] 18
Максимален работен притиско [bar] 2


Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)