Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

ПроизводителиПроизводи на акција

PLAMEN Amity 3 PLAMEN Amity 3 View Details
19.590 ден.
17.490 ден.
Со попуст од: 2.100 ден.

PLAMEN Tena PLAMEN Tena View Details
26.290 ден.
23.990 ден.
Со попуст од: 2.300 ден.

PLAMEN 850 GLASS PLAMEN 850 GLASS View Details
25.490 ден.
21.890 ден.
Со попуст од: 3.600 ден.

PLAMEN Trenk PLAMEN Trenk View Details
13.160 ден.
11.750 ден.
Со попуст од: 1.410 ден.

PLAMEN Franklin PLAMEN Franklin View Details
20.950 ден.
19.390 ден.
Со попуст од: 1.560 ден.


PDFПечатењеE-mail
Греење arrow PLAMEN Barun Insert Termo
PRITY C W18PRITY TC

PLAMEN Barun Insert Termo
Поголема слика


PLAMEN Barun Insert Termo


( Plamen )
Цена: 46.990 ден.
41.690 ден.
Со попуст од: 5.300 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Димензии [cm]
  • Висина - 59
  • Ширина - 69
  • Должина - 44
Маса [Kg] 136
Моќност на котел за парно [KW] 10
Моќност на камин [KW] 10
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Отвор за ложиште [cm]
  • Висина - 35
  • Ширина - 56
Отвор за одвод на чад [cm] 18
Максимален работен притиско [bar] 2


Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)