Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow BLIST Ekonomik LUX LM
STIEBEL ELTRON CNS 300 SMAX HUMMER 4.0 24" - CRN

BLIST Ekonomik LUX LM
Поголема слика


BLIST Ekonomik LUX LM


( Blist )
Цена: 7.190 ден.
6.974 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 93
  • Ширина - 36
  • Должина - 33
Ложиште [cm]
  • Висина - 20
  • Ширина - 18
  • Должина - 23
Маса [Kg] 39
Номинална јачина [KW] 5-7
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)