Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Ќунка TimSistem 1-6
PANASONIC KX-TG1311FXHToner ORINK LCFX-10

Ќунка TimSistem 1-6
Поголема слика


Ќунка TimSistem 1-6


( Tim Sistem )
Цена: 1.390 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Должина [cm] 100
Ширина [cm] 32
Длабочина [cm] 21
Дијаметар на отвор [cm] 12

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)