Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Ќунка LEOV - 0,5 m - бело
Ќунка LEOV - колено белоЌунка TimSistem 25 cm

Ќунка LEOV - 0,5 m - бело
Поголема слика


Ќунка LEOV - 0,5 m - бело


( Tim Sistem )
Цена: 200 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


 

Должина [cm] 50
Дијаметар [cm] 12
Боја Бела

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)