Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Bella Thalia - Pella
FAVORIT MBP VL 20Bella Thalia - Nella

Bella Thalia - Pella
Поголема слика


Bella Thalia - Pella


( Trgoprodukt )
Цена: 8.140 ден.
7.590 ден.
Со попуст од: 550 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 85,5
  • Ширина - 48,5
  • Должина - 44
Ложиште [cm]
  • Висина - 27
  • Ширина - 30
  • Должина - 33
Маса [Kg] 72
Номинална јачина [KW] 5
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)