Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Греење arrow Bella Thalia - Nella
Bella Thalia - PellaMAX WARFARE 5.0 24" - црн преден диск

Bella Thalia - Nella
Поголема слика


Bella Thalia - Nella


( Trgoprodukt )
Цена: 8.240 ден.
7.590 ден.
Со попуст од: 650 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИИ
Основни карактеристики


Димензии [cm]
  • Висина - 85,5
  • Ширина - 44
  • Должина - 48,5
Ложиште [cm]
  • Висина - 35
  • Ширина - 35
  • Должина - 31
Маса [Kg] 72
Номинална јачина [KW] 5
Гориво
Дрво, Брикет, Јаглен
Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.


Останати категории

Грејна техника (10)
Греење на цврсти горива (38)