Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
KENWOOD KCA RC527MSI SET-713W wrls. SET

PANASONIC KX-TS500FXW
Поголема слика


PANASONIC KX-TS500FXW


( Panasonic )
Цена: 790 ден.
766 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

- ЖИЧЕН ТЕЛЕФОН 
- 3 НАЧИНА НА ЗВОНЕЊЕ
- ШЕСТ НИВОА ЈАЧИНА НА ЗВУК
- ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ НА ЅИД
- БЕЛА БОЈА

Коментари од купувачи:

jugo  (Tuesday, 01 March 2011)
Оценка: 5
Одлично