Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
LEOV 5L NM/VMPANASONIC KX-TG6511FXB

PANASONIC KX-TS560FXB
Поголема слика


PANASONIC KX-TS560FXB


( Panasonic )
Цена: 2.466 ден.
2.392 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

-ТЕЛЕФОН 
-ЖИЧЕН
-ИМЕНИК ОД 50 БРОЕВИ
-ИДЕНТИФИКАЦИЈА НА ПОВИК
-ЦРНА БОЈА

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.