Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PLAMEN 850 GLASSPLAMEN Tena

Vivax ACP-12CH35AUJI
Поголема слика


Vivax ACP-12CH35AUJI


( VIVAX )
Цена: 25.990 ден.
22.990 ден.
Со попуст од: 3.000 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Енергетска класа за греење: A++,

Енергетска класа за ладење:A+,

Капацитет на ладење  3500(800-3600)W

SEER коефициент: 6,2

Капацитет на греење : 3500(900-3700)W

SCOP коефициент: 4,05

Еколошки плин: R32,

Влезна потрошувачка моќност за ладење [W]: 1090,

Работи на температура од: -15°C≤T≤50°C,

Влезна потрошувачка моќност за греење [W]: 970,

Проток на воздух [m3/h]: 539,

останати карактерситики: timer, Turbo mode, soft start, sleep mode, самодијагностика на грешки, auto mode, auto restart, заштитен вентил на надворешната единица,

Интегриран Wi Fi , био филтер, LED екран, фитлер против прав, греач на кондензаторот и греач на компресорот.

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.