Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PANASONIC DMC FZ28E-KGorenje BO75SY2B

FAVORIT 18000 BTU
Поголема слика


FAVORIT 18000 BTU


( Favorit )
Цена: 21.990 ден.
20.690 ден.
Со попуст од: 1.300 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики

Капацитет: Ладење W 5280
                  Греење W 5420
Енергетска класа: A / C
Потрошувачка: Ладење W 1640
                        Греење W 1690


Бучава: Внатрешна единица dB 44-48
             Надворешна единица dB ≤58
Работно подрачје -7оC≤T≤43oC
Авто рестарт Да
Sleep mode Да

Останати карактеристики

Димензии / Тежина

Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm 280×202×900
                              Нето тежина kg 10
Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm 605×300×820
                              Нето тежина kg 38
Разладувачки медиум
Freon R410A

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.