Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PRITY ATC W20

FAVORIT 48000 BTU
Поголема слика


FAVORIT 48000 BTU


( Favorit )
Цена: 79.990 ден.
76.990 ден.
Со попуст од: 3.000 ден.

Прашајте не за овој производ

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Основни карактеристики

Капацитет: Ладење W 14000 
                  Греење W 15000  
Енергетска класа: C / B
Потрошувачка: Ладење W 4800
                        Греење W 4750


Бучава: Внатрешна единица dB 54
             Надворешна единица dB ≤63
Работно подрачје -7оC≤T≤43oC
Авто рестарт Да
Sleep mode Да

Останати карактеристики

Димензии / Тежина

Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm 1776×540×415
                              Нето тежина kg 52
Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm 1255×950×410
                              Нето тежина kg 100
Разладувачки медиум
Freon R410A

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.