Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PANASONIC KX-TS580FXWMAKS 3260 BEL

PANASONIC KX-TG1312FXH
Поголема слика


PANASONIC KX-TG1312FXH


( Panasonic )
Цена: 2.790 ден.
2.706 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

- БЕЗЖИЧЕН ТЕЛЕФОН

-2 СЛУШАЛКИ СО 2 ПОСТОЉА
- ИМЕНИК ЗА 5О БРОЕВИ
- ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ НА ЅИД
- ЦРНА БОЈА

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.