Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
Favorit 1350 whiteVIVAX OH 133003F

PANASONIC KX-TG2512FXT
Поголема слика


PANASONIC KX-TG2512FXT


( Panasonic )
Цена: 3.390 ден.
3.288 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

- БЕЗЖИЧЕН ТЕЛЕФОН 
- 2 СЛУШАЛКИ И 2 ПОСТОЉА
- 4 НАЧИНА НА ЗВОНЕЊЕ
- АЛАРМ
- ИМЕНИК СО 50 БРОЕВИ
- ШЕСТ НИВОА ЈАЧИНА НА ЗВУК
- ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ НА ЅИД

Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.