Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PLAMEN SlavonacGorenje ECT6SY2B

Kappa FIERA 90SF rc-5
Поголема слика


Kappa FIERA 90SF rc-5


( Kappa )
Цена: 15.990 ден.
15.191 ден.
Со попуст од: 5.00%

Прашајте не за овој производ • Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 90 см
 • Kуќиште целосно изработено од црно куќиште и предница од прозирно стакло
 • Мулти обоени дугмиња со 5 брзини
 • Тајмер
 • 1 Силен мотор со термо заштита
 • 1 филтер за маснотија
 • Управување на сензор
 • 2x20W халогени сијалички
 • Опционален филтер на активен јаглен
 • Влечна сила 600m3/ h
 • Сила на мотор 340W
 • Димензии кај опцијата од 60 см(ш/д/в) 60/41/44,5
 • Бучност 53 -62 дБ

 •  

  Коментари од купувачи:

  Сеуште нема коментари за овој производ.
  Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.