Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
MAX RUNNER 5.0 NIKEL - 29" SO DISKOVIMAX RUNNER 5.0 CRN/CRVEN - 29" SO DISKOVI

Kappa KAMINOX 60X
Поголема слика


Kappa KAMINOX 60X


( Kappa )
Цена: 8.990 ден.
8.720 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ
 

 • Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 60см
 • inox kуќиште , долна маска изработена од заштитено отпорно  стакло
 • Мулти обоени дугмиња со 9 брзини
 • 1 Силен мотор со термо заштита
 • Сензорско управување
 • 2x20W халогени сијалички
 • Опционален филтер на активен јаглен
 • Влечна сила 600m3/ h
 • Сила на мотор 340W
 • Димензии кај опцијата од 60 см(ш/д/в) 60/41/44,5
 • Димензии на димоводот кај опцијата од 60 см е 73см
 • Бучност 53-62 дБ
 • Коментари од купувачи:

  Сеуште нема коментари за овој производ.
  Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.