Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PANASONIC KX-TG1312FXHМонтажа - Сплит систем

MAKS 3260 BEL
Поголема слика


MAKS 3260 BEL


( MAX )
Цена: 2.990 ден.
2.900 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

 • Мотор: 2 x 125W турбински заштитен мотор
 • Механичка контролна табла со 3 брзини
 • On/ Off пилот сијаличка
 • 2 х 40W лампи
 • Капацитет: 530 m3/h
 • Притисок: 280 Pa
 • Ниво на шум: 56 dBA
 • Можност да се користи со филтри за активен јаглен:2
 • Ширина: 60 сантиметри
 • Материјал: нер'ѓосувачки челик
 • Боја: белаКоментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.