Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
PANASONIC KX-TG2512FXTVIVAX OH 133003F

Favorit 1350 white
Поголема слика


Favorit 1350 white


( Favorit )
Цена: 3.390 ден.
3.288 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

Куќиште:
БЕЛ
БЕЛ
Вграден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување:
Преклопник
Механичко управување
Oсветлување: 2 × 25 W
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот:
3
Пречник на одводното црево:
12 cm
Број на мотори: 2
Број на филтри: 2
Филтер за маснотии кој се мие
Алуминиумски филтер за маснотии
Максимален проток на воздух  500 m³/h


Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.