Барај, Регистрирај се, Најави се


Сите производи


Напредно пребарување

Ја заборавивте лозинката?
Го заборавивте корисничкото име?
Сеуште немате корисничка сметка? Регистрација

Производители
PDFПечатењеE-mail
LEOV 80L ekonomikLEOV 80L R

Favorit 2240 lx
Поголема слика


Favorit 2240 lx


( Favorit )
Цена: 4.890 ден.
4.743 ден.
Со попуст од: 3.00%

Прашајте не за овој производ

Куќиште: INOX
Самостоен зиден кујнски аспиратор
Издувно и проточно
Управување:

Механичко управување
Oсветлување: 25 W
Копче за уклучување/исклучување на светлото
Број на степени на вентилаторот:
3
Пречник на одводното црево:
12 cm
Број на мотори: 1
Број на филтри: 2
Филтер за маснотии кој се мие
Алуминиумски филтер за маснотии
Максимален проток на воздух  400 m³/h


Коментари од купувачи:

Сеуште нема коментари за овој производ.
Пишување на коментари е достапно само за регистрирани корисници.